P.D. Kočevje (seniorji)

organizira izlet na

KUM (1220 m),

v sredo 20. 9. 2023 ob 6.37 uri z železniške postaje v Kočevju.

Oprema: Vremenskim razmeram primerna planinska oblačila, čez gleženj segajoči planinski čevlji z narebrenim podplatom, pohodne palice, veljavna planinska izkaznica in osebni dokument, karta za prevoze.
Hrana in pijača iz nahrbtnika

Potek ture:
Dobimo se na Ž.P. Kočevje ob 6.30 uri, odhod vlaka ob 6.37 uri in pridemo v Ljubljano ob 7.53 uri, tu popijemo jutranjo kavo. Vlak za Zidani most imamo ob 8.55 uri, peljemo se do Hrastnika. Po eni vožnje sestopimo in nadaljujemo po markirani poti za Kum (Pot čez Matce) do našega cilja. Na vrhu malica, koča bi morala biti odprta. Sestopimo čez Čebulno dolino v Trbovlje, kjer imamo vlak za Ljubljano.

Pot ni težka, je pa zaželena uhojenost, hodili bomo okoli šest ur. Če bo slabo vreme izlet odpade.

Evidenčni prijave na tel. št.: 068195307.

Pohod vodita Vida in Štefka.

Vabljeni!

Lp, Vida