6. srečanje planincev Dolenjske in Bele krajine ter praznovanje 70 let PD Kočevje (28. 5. 2022)

Iskrena hvala, da smo danes lahki doživeli to naše težko pričakovano srečanje in praznovanje vaših 70 let v res izjemno skrbni in učinkoviti organizaciji, delovali ste zelo usklajeno, prijazno in družabno planinsko. Vsi smo čutili koliko truda ste vložili v ta dogodek in ni vas zmedlo niti slabo vreme, je pa to vreme povzročilo, da smo se družili z vami v res prijetni koči več kot bi se sicer. To zahvalo in hvaležnost deli z mano tudi predsednik PZS dr. Jože Rovan.

Kot sem izrekel že v nagovoru, ponosni smo na vas in vedno se bomo radi vračali na Kočevsko, na naše skupne akcije ali samo praznovanja, kot je bilo to današnje!

Prenesite prosim to zahvalo ostalim članom UO PD Kočevje in ob priliki tudi vašemu županu dr. Vladimirji Prebeliču!

Prisrčen planinski pozdrav!

Rudolf

NAGOVOR PREDSEDNIKA MDO PD DOLENJSKE IN BELE KRAJINE  (tukaj)

Več fotografij v GALERIJI.