23. 10. – Pohod po KOČEVSKI PLANINSKI POTI

KOČEVSKI PLANINSKI POTI
Od Žage do Koče pri Jelenovem Studencu

v soboto, 23. oktobra 2021, ob 7.00 uri
z avtobusne postaje v Kočevju, vrnitev v soboto, 23. oktobra v popoldanskih urah

POTREBNA OPREMA:
Osebna oprema: nahrbtnik, čez gleženj segajoči visoki čevlji z dobro narebrenim podplatom, topla oblačila, rezervna oblačila, vetrovka, kapa, rokavice
Tehnična oprema: pohodne palice
HRANA IN PIJAČA:
Hrana in pijača iz nahrbtnika, na koncu nam bo gostoljubje nudila tudi Koča pri Jelenovem studencu.
PREVOZ:
avtobusni prevoz
ZAHTEVNOST:
pohod tehnično ni zahteven
POTEK POHODA:
pot bomo pričeli na Žagi (208 m) nadaljevali skozi Moravo (542 m) in Štalcarji (521 m) se dvignili na Livoldski vrh (994 m) in povzpeli na grad Fridrihštajn (978 m) na koncu nas pot pelje proti koči, kjer je tudi konec našega pohoda.
ČASOVNICA :
skupaj 6 do 7 ur hoje
PRIJAVE :
prijave bom v torek, 19. oktobra 2021, med 17.00 in 19.00 uro, pobral Toni, v pisarni društva PD Kočevje in na tel.: 041/322-918
STROŠKI POHODA:
Stroški pohoda znašajo 10 EUR. Stroški pohoda vključujejo, prevoz, organizacijo in vodenje pohoda.
Vljudno vabljeni !