Podelitev priznanj zaslužnim članom za uspešno delo v letu 2020

Virus corone je močno posegel tudi v delo našega društva. Tako nismo mogli izvesti običajnega občnega zbora, kjer bi podelili priznanja vsem, ki so v letu 2020 še posebej prispevali k uspešnemu delu društva. Da pa bi se vsaj malo podružili, smo sedaj, ko so se zadeve okoli corone nekoliko umirile, podelili priznanja na srečanju v Koči pri Jelenovem studencu. Tu smo se dobili v petek 2. julija zvečer, podelili priznanja in se v v družbi znancev in prijateljev poveselili ob prigrizku in dobri kapljici.

Društveno priznanje so prejeli:

Dragica Žnidaršič,
Tinkara Hodnik,
Irena Ciglič,
Marjan Turk,

Pismeno pohvalo PZS so prejeli:

Bistrovič Andreja,
Tina Kotnik,
Branko Žižek
Stanko Ožbolt

Srebrni častni znak PZS so prejeli:

Polonca Kalič
Željko Bistrovič
Toni Žuk
Marko Fabijan

Kočevje, 9. 7. 2021

Predsednik društva
Milan Mlakar

Več fotografij v Galeriji