Postoj na Stojni smo naslovili novo zloženko

“Postoj na Stojni” smo naslovili novo zloženko, ki smo jo v planinskem društvu pripravili z namenom boljše in lažje predstavitve širše okolice Koče pri Jelenovem studencu različnim obiskovalcem koče.

Koča pri Jelenovem studencu je lahko izhodišče obiska okoliških planinskih poti, lahko je le mesto postanka ali končna točka pohajkovanja po pogorju Stojne ali širši Kočevski.
Obiskovalcem bo v pomoč pri obisku gozdov ter odkrivanju lepot Stojne, za zahtevnejše obiskovalce pa je v društvu na voljo tudi podrobna planinska karta z vrisanimi preko 180 km planinskih poti po Kočevski.

Zloženko smo pripravili v društvu v sodelovanju z Zavodom za gozdove Slovenije ter Zavodom Kočevsko (grafično oblikovanje, vzpostavitev enotne grafične podobe destinacije). Tisk je omogočila Občina Kočevje.
Za fotografije se zahvaljujem ge. Mileni Zupančič in Milanu Mlakarju.

Pripravila: Tina Kotnik