PLANINSKO DRUŠTVO KOČEVJE RAZPISUJE DELOVNI MESTI OSKRBNIŠKEGA PARA V KOČI PRI JELENOVEM STUDENCU

Za obdobje: vikendi in prazniki skozi celo leto

Oskrbniškemu paru nudimo dinamično in izzivov polno delo v urejeni planinski koči in lepem planinskem okolju sredi kočevskih gozdov. Nudimo redno plačilo in stimulativno nagrajevanje glede na ustvarjen promet.

Oskrbniški par naj ima:

• vizijo za izboljšanje ponudbe in poslovanja
  • veselje za delo z ljudmi v planinskem okolju
  • ustrezne delovne izkušnje
  • sposobnost delati v timu
  • skrb za vzdrževanje koče in okolice v duhu dobrega gospodarja
  • poznavanje okoliških gora in planinskih poti
  • opravljen tečaj iz HACCP sistema (možnost izobraževanja)
  • pogovorno obvladajo vsaj en tuj jezik
  • imajo osnovno računalniško znanje – delo z davčno blagajno
  • sodelovanje z vodstvom društva

Prijave s kratkim življenjepisom, opisom dosedanjih delovnih izkušenj in videnjem svojega dela v koči pošljite na elektronski naslov: pdkocevje@pzs.si ali po navadni pošti na naslov: Planinsko društvo Kočevje, TZO 16 a, 1330 Kočevje.

Prijave sprejemamo do 30. 9. 2020.

Opomba: O izbiri primernih kandidatov bo odločala komisija iz vrst upravnega odbora društva. Izbrani kandidati bodo povabljeni na razgovor, ki bo osnova za izbor primernega kandidata.